e-shop Stoklasa.cz

Aktuálně 554 návodů zdarma

Aktuality

Tabulka s korkem / nástěnka k dozdobení (07.11.2018)

Tabulka s korkem / nástěnka k dozdobení
Tabulka s korkem dozdobená podle vaší fantazie se stane vaší oblíbenou nástěnkou. Nahoře má jutový provázek k zavěšení. Korková část měří 12 x 21 cm, má tloušťku 4,5 mm. Spodní část je vyrobená z dřevěné překližky. Můžete ji dozdobit technikou scrapbooking či decoupage. Dá se domalovat např. akrylovými či temperovými barvami, popisovači, glitrovými lepidly, aj. Vytvoříte tak osobitý dárek, který každého potěší.
Více...

Dekorační plastová vločka (31.10.2018)

Dekorační plastová vločka
Zimní dekorační korálek má tvar vločky. Průvlek je umístěný podélně. Použití: korálky jsou vhodné nejen na výrobu šperků, ale také se hodí jako ozdoba na adventní věnce, zimní truhlíky, zajímavé balení dárků apod. Nasypané na stole nebo míse budou působivou ozdobou svátečně prostřeného stolu. Můžete je kombinovat s dalšími korálky a navlékat z nich girlandy.
Více...

Dřevěná hvězda, anděl, houpací koník s provázkem (24.10.2018)

Dřevěná hvězda, anděl, houpací koník s provázkem
Dřevěná dekorace ve tvaru hvězdy, anděla nebo houpacího koníka je zavěšena na jutovém provázku. Použití: Dekorace vynikne na věncích i na větvičkách ve váze. Je vhodná také na ozdobení vánočních dárků.
Více...

Filcové vločky (19.10.2018)

Filcové vločky
Filcové vločky využijete na dekorační účely. Ozdobíte s nimi dárky, věnce nebo květinové vazby. Můžete je i nastříhat na jednotlivé kousky.
Více...

Flitry hladké v krabičce (11.10.2018)

Flitry hladké v krabičce
Flitry jsou na povrchu hladké a lesklé. Jednotlivé barvy jsou baleny v krabičkách se šroubovacím víkem. Mají široké využití, a to nejen v oděvním průmyslu, ale jsou používány i v bižuterii na výrobu šperků. Nejčastěji se, pro jejich lesklý efekt, využívají jako dekorace plesových šatů, našívají se na trika, kabelky, lze jimi originálně nazdobit např. polystyrenové předměty atd.
Více...
Zobrazit i starší aktuality
Odebírat novinky

Prodejna Opava Ostrožná

Firemní prodejna Opava Ostrožná

V samém srdci malebné Opavy naleznete naši prodejnu, ve které je nejen dostatek bižuterie, korálků a komponetů, galanterie a doplňků, ale tato prodejna je zároveň naší velkoobchodní zónou. Velká část prodejny slouží velkoodběratelům jako přehledná nabídka vzorníků či místo pro online objednávky. V této prodejně naleznete vše pro hobby kreativní techniky týkající se korálkování, drátkování či fimo hmoty, přes veškeré galanterní potřeby až po hotovou bižuterii a módní doplňky. V této prodejně jsme navíc sloučili on-line nakupování se skutečným světem a vybudovali jsme zde náš první velkoobchodní showroom. Víme, jak je mnohdy důležité prohlédnout si některé druhy zboží naživo. Již několik měsíců proto úspěšně funguje naše velkoobchodní zóna, kterou jsme 11. 11. 2013 zřídili v prodejně Stoklasa v Opavě na Ostrožné ulici. Za tu dobu jsme rozšířili nabízený sortiment a posílili profesionální ráz showroomu. Dosud jsme se setkali s velmi kladným ohlasem na tento krok a doufáme, že cestu do našeho showroomu si bude nacházet stále více z vás.

Výhody pro vás:

  • zákazníkům s živnostenským listem nabízíme zcela nový, moderní prodejní prostor naplněný vzorky našich produktů. Připraveny jsou počítače, díky nimž si pohodlně vytvoříte a odešlete objednávku přímo na místě. Objednávku následně zpracujeme v našem centrálním skladu a zdarma odešleme na Vaši adresu.
  • pro objednávky odeslané prostřednictvím showroomu Stoklasa Opava, Ostrožná ulice, neplatíte žádné poštovné, bez ohledu na výši objednávky

  • krajky, prýmky, korálky a tisíce dalších produktů vybíráte reálně, zboží si můžete dle libosti prohlédnout, vyzkoušet a vše, co vás zajímá, konzultovat s našimi odborníky. Ochotně vám poradí v oblasti sortimentu i objednávání. Můžete zde očekávat zcela profesionální přístup.
  • výhody, které odpovídají vaší registraci v e-shopu, zůstávají zachovány (například VIP status)

  • zásilky odesíláme totožným způsobem jako objednávky vytvořené prostřednictvím e-shopu (tedy Českou poštou, přepravní společností, nebo si je můžete vyzvednout v kterékoli prodejně Stoklasa)

Těšíme se na vás ve velkoobchodní zóně prodejny Opava - Ostrožná, v otevírací době po-pá od 9-18 hod, so 9-12 hod.

Návštěvu prodejny Opava - Ostrožná si můžete domluvit na telefonním čísle 734 750 802.

Přihlášeným zákazníkům je k dispozici on-line rezervační systém velkoobchodní zóny. Ten najdete po přihlášení v odkazu "Můj účet" a následně v záložce "Rezervace prodejny".

Stoklasa Opava

Jak galanterii a korálkárnu Opava Ostrožná najít

Prodejna Opava Ostrožná

Adresa

Ostrožná 246/23

Opava

746 01

Kontakty

Tel.: (+420) 734 750 802

skype: stoklasa.ostrozna

email: prodejna.opostrozna@stoklasa.cz

Provozní doba

Pondělí - Pátek 9 - 18 hod

Sobota             9 - 12 hod

 

O nás

Provozovatel portálu

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Záhumenní 22/453

747 21 Kravaře

www.stoklasa.cz

koralky.stoklasa na Facebookukoralky.stoklasa na Pinterestu

Partneři

Korálki - časopis o korálkování

Korálková škola Darí Fejtkové

Blog U Ajky - návody zdarma

Orgonity od Hopley

 

Doporučujeme

E-shop Stoklasa.cz je lídrem v oblasti textilní galanterie, korálků, bižuterních komponentů, svatebních dekorací, bižuterie a módních doplňků, jako jsou šály, šle či šátky.

Firma Stoklasa plní svým zákazníkům přání také prostřednictvím prodejen Stoklasa. Najdete je v Praze, Brně, Ostravě, Opavě, Olomouci a Zlíně.

(c) Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
2006 - 2018
- všechna práva vyhrazena