e-shop Stoklasa.cz

Aktuálně 544 návodů zdarma

Aktuality

Filcový květ (13.09.2018)

Filcový květ
Květy z filcu / plsti se hodí k přišití i nalepení. Využijete je v mnoha výtvarných technikách, skvěle se hodí na tvoření s dětmi. Tento materiál je syntetická (polyesterová) plsť, nejedná se o přírodní materiál.
Více...

Krepový papír (06.09.2018)

Krepový papír
Barevný krepový papír má široké využití. Hojně se používá ve školství a na aranžérské a umělecké práce. Můžete s ním např. potáhnout nástěnku, označit směr cesty při hledání pokladu, zabalit dárek, protože jej lze naaranžovat do neobvyklých tvarů a určitě jej využijete při vytváření karnevalových masek
Více...

Dřevěné korálky (30.08.2018)

Dřevěné korálky
Barevné dřevěné korálky ve tvaru diamantu nadchnou všechny kreativní lidi. Můžete je navlékat na silon nebo jiný návlekový materiál. Korálky lze použít na výrobu náramků, náhrdelníků nebo i na tvorbu přívěsků ke klíčům, kabelce apod.
Více...

Příze Marshmallow (17.08.2018)

Příze Marshmallow
Silná příze Marshmallow je objemná, ale lehká. Tvoří ji tunýlek pletený z jemné hladké bavlny vyplněný vláknem. Tunýlek je bez švu. Dobře se vám s ní bude pracovat velkými jehlicemi nebo rukama. Na etiketě je přiložena šicí niť v barvě příze. Přízi využijete na výrobu dek, deček, maxi přehozů na postel, polštářů a podobných doplňků.
Více...

Dřevěný dekorační knoflík (10.08.2018)

Dřevěný dekorační knoflík
Barevný mix dřevěných dekoračních knoflíků s reliéfem štepování můžete použít ke zdobení foto rámečků, krabiček, výrobě originálních obrazů apod. Hodí se k nalepení na dřevěné kolíčky nebo třeba magnety.
Více...
Zobrazit i starší aktuality
Odebírat novinky

Prodejna Opava Ostrožná

Firemní prodejna Opava Ostrožná

V samém srdci malebné Opavy naleznete naši prodejnu, ve které je nejen dostatek bižuterie, korálků a komponetů, galanterie a doplňků, ale tato prodejna je zároveň naší velkoobchodní zónou. Velká část prodejny slouží velkoodběratelům jako přehledná nabídka vzorníků či místo pro online objednávky. V této prodejně naleznete vše pro hobby kreativní techniky týkající se korálkování, drátkování či fimo hmoty, přes veškeré galanterní potřeby až po hotovou bižuterii a módní doplňky. V této prodejně jsme navíc sloučili on-line nakupování se skutečným světem a vybudovali jsme zde náš první velkoobchodní showroom. Víme, jak je mnohdy důležité prohlédnout si některé druhy zboží naživo. Již několik měsíců proto úspěšně funguje naše velkoobchodní zóna, kterou jsme 11. 11. 2013 zřídili v prodejně Stoklasa v Opavě na Ostrožné ulici. Za tu dobu jsme rozšířili nabízený sortiment a posílili profesionální ráz showroomu. Dosud jsme se setkali s velmi kladným ohlasem na tento krok a doufáme, že cestu do našeho showroomu si bude nacházet stále více z vás.

Výhody pro vás:

  • zákazníkům s živnostenským listem nabízíme zcela nový, moderní prodejní prostor naplněný vzorky našich produktů. Připraveny jsou počítače, díky nimž si pohodlně vytvoříte a odešlete objednávku přímo na místě. Objednávku následně zpracujeme v našem centrálním skladu a zdarma odešleme na Vaši adresu.
  • pro objednávky odeslané prostřednictvím showroomu Stoklasa Opava, Ostrožná ulice, neplatíte žádné poštovné, bez ohledu na výši objednávky

  • krajky, prýmky, korálky a tisíce dalších produktů vybíráte reálně, zboží si můžete dle libosti prohlédnout, vyzkoušet a vše, co vás zajímá, konzultovat s našimi odborníky. Ochotně vám poradí v oblasti sortimentu i objednávání. Můžete zde očekávat zcela profesionální přístup.
  • výhody, které odpovídají vaší registraci v e-shopu, zůstávají zachovány (například VIP status)

  • zásilky odesíláme totožným způsobem jako objednávky vytvořené prostřednictvím e-shopu (tedy Českou poštou, přepravní společností, nebo si je můžete vyzvednout v kterékoli prodejně Stoklasa)

Těšíme se na vás ve velkoobchodní zóně prodejny Opava - Ostrožná, v otevírací době po-pá od 9-18 hod, so 9-12 hod.

Návštěvu prodejny Opava - Ostrožná si můžete domluvit na telefonním čísle 734 750 802.

Přihlášeným zákazníkům je k dispozici on-line rezervační systém velkoobchodní zóny. Ten najdete po přihlášení v odkazu "Můj účet" a následně v záložce "Rezervace prodejny".

Stoklasa Opava

Jak galanterii a korálkárnu Opava Ostrožná najít

Prodejna Opava Ostrožná

Adresa

Ostrožná 246/23

Opava

746 01

Kontakty

Tel.: (+420) 734 750 802

skype: stoklasa.ostrozna

email: prodejna.opostrozna@stoklasa.cz

Provozní doba

Pondělí - Pátek 9 - 18 hod

Sobota             9 - 12 hod

 

O nás

Provozovatel portálu

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Záhumenní 22/453

747 21 Kravaře

www.stoklasa.cz

koralky.stoklasa na Facebookukoralky.stoklasa na Pinterestu

Partneři

Korálki - časopis o korálkování

Korálková škola Darí Fejtkové

Blog U Ajky - návody zdarma

Orgonity od Hopley

 

Doporučujeme

E-shop Stoklasa.cz je lídrem v oblasti textilní galanterie, korálků, bižuterních komponentů, svatebních dekorací, bižuterie a módních doplňků, jako jsou šály, šle či šátky.

Firma Stoklasa plní svým zákazníkům přání také prostřednictvím prodejen Stoklasa. Najdete je v Praze, Brně, Ostravě, Opavě, Olomouci a Zlíně.

(c) Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
2006 - 2018
- všechna práva vyhrazena