e-shop Stoklasa.cz

Aktuálně 532 návodů zdarma

Aktuality

Mozaika (20.06.2018)

Mozaika
Hodí se na materiály jako je plast, dřevo, kámen, kov, keramika a jiné. Hrany a rohy jsou mírně zaoblené, nejsou ostré. Kamínky se dají stříhat nůžkami. Mozaikou můžete ozdobit kartónové a dřevěné krabičky, květináče, šperkové polotovary, skleněné vázy, svícny, lahve, amfóry, kameny apod.
Více...

Dřevěné korálky (16.05.2018)

Dřevěné korálky
Barevné dřevěné korálky využijete na výrobu náhrdelníků, náramků i náušnic. Jsou velice oblíbené a lehké. Hodí se i na kombinování s pedigem.
Více...

Pěnová guma Moosgummi (16.05.2018)

Pěnová guma Moosgummi
je vynikající kreativní materiál. Ve velkém formátu se hodí např. na potažení nástěnky. Můžete ji stříhat, ozdobně prošívat, lepit, nahřívat a tvarovat. Má neuvěřitelné možnosti použití v dekorování pevných povrchů, vrstvení různých barev a kombinování s dalším výtvarným materiálem.
Více...

Jutová stuha přírodní v akci Kup teď s 50% slevou! (15.03.2018)

Jutová stuha přírodní v akci Kup teď s 50% slevou!
Jutová stuha je vhodná k různým dekoračním účelům. Můžete z ní vyrobit mašle na různé vazby nebo věnce. S její pomocí také vyrobíte originální vintage dekorace. Šíře: 60 mm.
Více...

Novinka: Washi páska šíře 9 mm (13.03.2018)

Novinka: Washi páska šíře 9 mm
Lepící washi pásky s barevným potiskem využijí nejen příznivci scrapbookingu. Pásky drží na všech hladkých materiálech, jako je dřevo, plast, papír, sklo, atd. Můžete s nimi ozdobit staré krabice, přáníčka, alba, diáře apod.
Více...
Zobrazit i starší aktuality
Odebírat novinky

Prodejna Opava Ostrožná

Firemní prodejna Opava Ostrožná

V samém srdci malebné Opavy naleznete naši prodejnu, ve které je nejen dostatek bižuterie, korálků a komponetů, galanterie a doplňků, ale tato prodejna je zároveň naší velkoobchodní zónou. Velká část prodejny slouží velkoodběratelům jako přehledná nabídka vzorníků či místo pro online objednávky. V této prodejně naleznete vše pro hobby kreativní techniky týkající se korálkování, drátkování či fimo hmoty, přes veškeré galanterní potřeby až po hotovou bižuterii a módní doplňky. V této prodejně jsme navíc sloučili on-line nakupování se skutečným světem a vybudovali jsme zde náš první velkoobchodní showroom. Víme, jak je mnohdy důležité prohlédnout si některé druhy zboží naživo. Již několik měsíců proto úspěšně funguje naše velkoobchodní zóna, kterou jsme 11. 11. 2013 zřídili v prodejně Stoklasa v Opavě na Ostrožné ulici. Za tu dobu jsme rozšířili nabízený sortiment a posílili profesionální ráz showroomu. Dosud jsme se setkali s velmi kladným ohlasem na tento krok a doufáme, že cestu do našeho showroomu si bude nacházet stále více z vás.

Výhody pro vás:

  • zákazníkům s živnostenským listem nabízíme zcela nový, moderní prodejní prostor naplněný vzorky našich produktů. Připraveny jsou počítače, díky nimž si pohodlně vytvoříte a odešlete objednávku přímo na místě. Objednávku následně zpracujeme v našem centrálním skladu a zdarma odešleme na Vaši adresu.
  • pro objednávky odeslané prostřednictvím showroomu Stoklasa Opava, Ostrožná ulice, neplatíte žádné poštovné, bez ohledu na výši objednávky

  • krajky, prýmky, korálky a tisíce dalších produktů vybíráte reálně, zboží si můžete dle libosti prohlédnout, vyzkoušet a vše, co vás zajímá, konzultovat s našimi odborníky. Ochotně vám poradí v oblasti sortimentu i objednávání. Můžete zde očekávat zcela profesionální přístup.
  • výhody, které odpovídají vaší registraci v e-shopu, zůstávají zachovány (například VIP status)

  • zásilky odesíláme totožným způsobem jako objednávky vytvořené prostřednictvím e-shopu (tedy Českou poštou, přepravní společností, nebo si je můžete vyzvednout v kterékoli prodejně Stoklasa)

Těšíme se na vás ve velkoobchodní zóně prodejny Opava - Ostrožná, v otevírací době po-pá od 9-18 hod, so 9-12 hod.

Návštěvu prodejny Opava - Ostrožná si můžete domluvit na telefonním čísle 734 750 802.

Přihlášeným zákazníkům je k dispozici on-line rezervační systém velkoobchodní zóny. Ten najdete po přihlášení v odkazu "Můj účet" a následně v záložce "Rezervace prodejny".

Stoklasa Opava

Jak galanterii a korálkárnu Opava Ostrožná najít

Prodejna Opava Ostrožná

Adresa

Ostrožná 246/23

Opava

746 01

Kontakty

Tel.: (+420) 734 750 802

skype: stoklasa.ostrozna

email: prodejna.opostrozna@stoklasa.cz

Provozní doba

Pondělí - Pátek 9 - 18 hod

Sobota             9 - 12 hod

 

O nás

Provozovatel portálu

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Záhumenní 22/453

747 21 Kravaře

www.stoklasa.cz

koralky.stoklasa na Facebookukoralky.stoklasa na Pinterestu

Partneři

Korálki - časopis o korálkování

Korálková škola Darí Fejtkové

Blog U Ajky - návody zdarma

Orgonity od Hopley

 

Doporučujeme

E-shop Stoklasa.cz je lídrem v oblasti textilní galanterie, korálků, bižuterních komponentů, svatebních dekorací, bižuterie a módních doplňků, jako jsou šály, šle či šátky.

Firma Stoklasa plní svým zákazníkům přání také prostřednictvím prodejen Stoklasa. Najdete je v Praze, Brně, Ostravě, Opavě, Olomouci a Zlíně.

(c) Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
2006 - 2018
- všechna práva vyhrazena

Rokajl Preciosa

Voskované perly

Látková dekorativní plsť