Aktuality

Plastové korálky ve tvaru kapky - 50% sleva (28.05.2015)

Plastové korálky ve tvaru kapky - 50% sleva
Transparentní plastové korálky ve tvaru kapky nyní koupíte s 50% slevou. Korálky mají průvlek o průměru 1 mm a využijete je při výrobě nejrůznějších šperků. Vybírat můžete ze 7 barevných variant.
Více...

Dekorace růže v akci Kup teď - sleva 40 % (26.05.2015)

Dekorace růže v akci Kup teď - sleva 40 %
Dekorace v podobě pěnových růží mají široké využití. Používají se zejména jako svatební dekorace např. na slavnostní tabuli, ozdobu auta, účesu atd. Růže se také mohou pomocí lepidla přilepit na bižuterní můstek, tím vznikne zajímavý šperk např. v podobě brože. Průměr růží je 4,5 cm, výška 3,5 cm.
Více...

Novinka: Mramorované korálky ve tvaru olivy (24.05.2015)

Novinka: Mramorované korálky ve tvaru olivy
Plastové korálky ve tvaru olivy upoutají vaši pozornost svým jedinečným mramorova- ným povrchem. Výhodou korálků je nízká hmotnost, můžete je použít do dlouhých náhrdelníků. Stačí je jednoduše navléct a doplnit kovovými komponenty či jinými druhy korálků dle vašeho vkusu a získáte originální šperk.
Více...

Textilní růžička Ø13-15 mm se slevou 60 % (20.05.2015)

Textilní růžička Ø13-15 mm se slevou 60 %
Růžičky lze přišít nebo nalepit. Můžete s nimi ozdobit večerní či plesovou róbu, stejně tak šaty pro družičku. Pokud je přilepíte textilním lepidlem nebo tavnou pistolí ke stuze, gumičce, skřipci, hřebenu nebo jiné sponě, získáte originální vlasovou ozdobu.
Více...

Barevné spojovací kroužky s 50% slevou (19.05.2015)

Barevné spojovací kroužky s 50% slevou
Spojovací kroužky o průměru 6 mm patří mezi nejčastěji vyhledávané bižuterní komponenty. Jejich využití je různorodé, zejména při tvorbě šperků - spojení dvou částí šperku, navlékání různých ozdob na řetízky atd. Neváhejte, právě nyní pořídíte barevné spojovací kroužky se slevou 50 %.
Více...
Zobrazit i starší aktuality
Odebírat novinky

Tvoření z papíru, quilling, scrapbooking

Návody a postupy na techniku quilling (tvarování papírových proužků), scrapbooking a další. Zkrátka vše, co souvisí s papírem a tvořením z papíru. Mimochodem, věděli jste, že papír je moudrý stařešina vynalezený už ve 3. tisíciletí před naším letopočtem? V e-shopu Stoklasa postupně rozšiřujeme potřeby pro tvoření s papírem, například ozdobné nůžky, raznice, papíry a potřeby na quilling.
Stránka předchozí následující z 1 | Položek 3 | Záznamů
Quilling: Návod na motýlka

Quilling: Návod na motýlka
12.04.2015

Quilling je výtvarná technika, kdy se za pomocí papírových proužků stáčených do spirálek a jiných tvarů tvoří barevné obrazce. Ty mohou být od naprosto jednoduchých až po neuvěřitelně složitá díla, na která je potřeba spousta času a trpělivosti. Podle našeho návodu si můžete zkusit vyrobit jarní motiv motýla. Návod je vhodný i pro úplné začátečníky.
Tea bag folding návod

Tea bag folding návod
10.05.2014

Technika skládání čajových sáčků je výbornou recyklací. Pokud jste ekologičtěji založení, vyzkoušejte dekorace v tomto stylu s námi v jednoduchém postupu.
Quilling video

Quilling video
10.03.2013

Bezvadné video, díky němuž se naučíte, jak tvořit spirálky z papíru a skládat z nich quillingové ornamenty.
Stránka předchozí následující z 1 | Položek 3 | Záznamů
O nás

Provozovatel portálu

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Záhumenní 22/453

747 21 Kravaře

koralky@stoklasa.cz

www.stoklasa.cz

koralky.stoklasa na Facebookukoralky.stoklasa na Pinterestu

Partneři

Korálki - časopis o korálkování

 

 

 

 

 

Doporučujeme

E-shop Stoklasa.cz je lídrem v oblasti textilní galanterie, korálků, bižuterních komponentů, svatebních dekorací, bižuterie a módních doplňků, jako jsou šály, šle či šátky.

Firma Stoklasa plní svým zákazníkům přání také prostřednictvím prodejen Stoklasa. Najdete je v Praze, Ostravě, Opavě, Olomouci a Zlíně.

(c) Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
2006 - 2015
- všechna práva vyhrazena

Rokajl Preciosa

Voskované perly

Látková dekorativní plsť

 

Sleva 20 % na kurzy šití

v Praze, Brně a Ostravě

Kurzy šití - Praha, Brno, Ostrava