Aktuality

Novinka: Elastický suchý zip šíře 20 mm plyš (27.07.2015)

Novinka: Elastický suchý zip šíře 20 mm plyš
Nabízíme vám nově elastickou plyšovou část suchého zipu. Uplatní se v textilním průmyslu. Suchý zip může rovněž sloužit k připevnění různých předmětů, reklam, nápisů, obrázků apod.
Více...

Ketlovací nýt 40 mm nově s 30% slevou (23.07.2015)

Ketlovací nýt 40 mm nově s 30% slevou
Ketlovací nýt je základním prvkem pro výrobu bižuterie. Můžete si vybrat z různých odstínů. Nyní vám ketlovací nýty o délce 40 mm nabízíme s 30% slevou. Neváhejte...
Více...

Rokajl 8/0 - 3 mm mix v akci Kup teď - sleva 40 % (21.07.2015)

Rokajl 8/0 - 3 mm mix v akci Kup teď - sleva 40 %
Jde o importovaný rokajl za vynikající cenu, vhodný pro tvorbu bižuterie a vánočních ozdob. Je mírně nepravidelný, takže není vhodný pro šitou bižuterii. Jedinou výjimku tvoří technika freeform, kde naopak nepravidelnost rokajlu oceníte.
Více...

Novinka: Zipová spirála - šíře 5 mm (20.07.2015)

Novinka: Zipová spirála - šíře 5 mm
Zipovou spirálu můžete stříhat, natahovat, našívat apod. Uvnitř spirály je protažená nylonová šňůra, která se dá dle potřeby vyndat. Spirála je velmi pružná. Ze spirály můžete vyrobit originální a působivou bižuterii, například náramky, náhrdelníky, prsteny, náušnice nebo brože. Je vhodná také k balení dárků a zdobení oděvů.
Více...

Dřevěné korálky Ø5 mm s 20% slevou (18.07.2015)

Dřevěné korálky Ø5 mm s 20% slevou
Lehký a velmi oblíbený materiál vhodný pro výrobu náhrdelníků, náramků, náušnic i pro kombinování s pedigem. Korálky jsou k dostání v barevném mixu.
Více...
Zobrazit i starší aktuality
Odebírat novinky

Tvoření z papíru, quilling, scrapbooking

Návody a postupy na techniku quilling (tvarování papírových proužků), scrapbooking a další. Zkrátka vše, co souvisí s papírem a tvořením z papíru. Mimochodem, věděli jste, že papír je moudrý stařešina vynalezený už ve 3. tisíciletí před naším letopočtem? V e-shopu Stoklasa postupně rozšiřujeme potřeby pro tvoření s papírem, například ozdobné nůžky, raznice, papíry a potřeby na quilling.
Stránka předchozí následující z 1 | Položek 4 | Záznamů
Návod na mávající sluníčko

Návod na mávající sluníčko
18.05.2015

Rozjasněte si deštivý den! Vyrobte si sluníčko, které vás zahřeje hlavně u srdce. Do výroby můžete zapojit své děti, které si tak s vaší pomocí vyrobí originální dekoraci dětského pokoje nebo třeba dárek pro kamaráda či babičku.
Quilling: Návod na motýlka

Quilling: Návod na motýlka
12.04.2015

Quilling je výtvarná technika, kdy se za pomocí papírových proužků stáčených do spirálek a jiných tvarů tvoří barevné obrazce. Ty mohou být od naprosto jednoduchých až po neuvěřitelně složitá díla, na která je potřeba spousta času a trpělivosti. Podle našeho návodu si můžete zkusit vyrobit jarní motiv motýla. Návod je vhodný i pro úplné začátečníky.
Tea bag folding návod

Tea bag folding návod
10.05.2014

Technika skládání čajových sáčků je výbornou recyklací. Pokud jste ekologičtěji založení, vyzkoušejte dekorace v tomto stylu s námi v jednoduchém postupu.
Quilling video

Quilling video
10.03.2013

Bezvadné video, díky němuž se naučíte, jak tvořit spirálky z papíru a skládat z nich quillingové ornamenty.
Stránka předchozí následující z 1 | Položek 4 | Záznamů
O nás

Provozovatel portálu

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Záhumenní 22/453

747 21 Kravaře

koralky@stoklasa.cz

www.stoklasa.cz

koralky.stoklasa na Facebookukoralky.stoklasa na Pinterestu

Partneři

Korálki - časopis o korálkování

 

 

 

 

 

Doporučujeme

E-shop Stoklasa.cz je lídrem v oblasti textilní galanterie, korálků, bižuterních komponentů, svatebních dekorací, bižuterie a módních doplňků, jako jsou šály, šle či šátky.

Firma Stoklasa plní svým zákazníkům přání také prostřednictvím prodejen Stoklasa. Najdete je v Praze, Ostravě, Opavě, Olomouci a Zlíně.

(c) Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
2006 - 2015
- všechna práva vyhrazena

Rokajl Preciosa

Voskované perly

Látková dekorativní plsť

 

Sleva 20 % na kurzy šití

v Praze, Brně a Ostravě

Kurzy šití - Praha, Brno, Ostrava