Tvoření z papíru, scrapbooking

Návody a postupy na techniku quilling (tvarování papírových proužků), scrapbooking nebo vystřihovánky. Zkrátka vše, co souvisí s papírem a tvořením z papíru. Mimochodem, věděli jste, že papír je moudrý stařešina vynalezený už ve 3. tisíciletí před naším letopočtem? V e-shopu Velkoobchod Stoklasa postupně rozšiřujeme i potřeby pro tuto výtvarnou techniku, například ozdobné nůžky, raznice i papíry a plsť.
Stránka předchozí následující z 1 | Položek 2 | Záznamů
Tea bag folding návod

Tea bag folding návod
10.05.2014

Technika skládání čajových sáčků je výbornou recyklací. Pokud jste ekologičtěji založení, vyzkoušejte dekorace v tomto stylu s námi v jednoduchém postupu.
Quilling video

Quilling video
10.03.2013

Bezvadné video, díky němuž se naučíte, jak tvořit spirálky z papíru a skládat z nich quillingové ornamenty.
Stránka předchozí následující z 1 | Položek 2 | Záznamů

Aktuality

Novinka pro aranžéry: dekorační jeřabiny! (21.07.2014)

Novinka pro aranžéry: dekorační jeřabiny!
Dekorace napodobující plod jeřabiny patří mezi oblíbené materiály, které používají nejen aranžéři. Dekoraci tvoří plastová kulička připevněná na drátek z magnetického kovu. Použití: Je vhodná především na podzimní a dušičkové vazby, na výrobu věnců apod. Velice lehce ji lze napichovat na polystyrenové polotovary a dále zdobit. Rozměry se mohou mírně lišit. Průměr: cca 10 mm. Celková délka: cca 50 mm
Více...

Sada dřevěných korálků nejen pro dětské tvoření ve slevě! (18.07.2014)

Sada dřevěných korálků nejen pro dětské tvoření ve slevě!
Vkusný a šikovný dárek pro všechny malé tvořilky. Korálky jsou umístěny v pevné dřevěné krabičce 90x90 mm, která je rozdělená na 4 oddělení. Vzory dřevěných korálků jsou v náhodných mixech barev, velikostí i vzorů. Každé balení obsahuje nit na navléknutí.
Více...

Výsekové raznice nyní za výhodnou cenu v akci kup teď! (15.07.2014)

Výsekové raznice nyní za výhodnou cenu v akci kup teď!
Ozdobné výsekové raznice s různými motivy. Velikost výseku 1,5 cm. Hojně využívaná pomůcka v kreativní technice scrapbooking vás nadchne. Má široké využití při práci s papírem. Pobaví děti i dospělé. Vaše přáníčka dostanou díky vysekávaným motivům zcela nový rozměr. Můžete jimy ozdobit papír, udělat ozdobné výseky nebo obrázky posypat váš slavnostně nazdobený stůl a úspěch máte zaručen. Na jednotlivých raznicích je znázorněno, jaký tvar a vzor vytvoří. Doporučujeme pro gramáž papíru do 100 g/m2.
Více...

Skvělá novinka: kvalitní krepový papír! (13.07.2014)

Skvělá novinka: kvalitní krepový papír!
Barevný krepový papír má všestranné využití. Pryč jsou doby, kdy jste jej mohli potkat jen na pouti v podobě růží na střelnicích. Jde o oblíbený materiál profesionálních aranžérů. Můžete jej využít jako potah do skleněných venkovních vitrín, dokáže odolávat venkovním mrazům i vysokým teplotám. Děti potěší při výrobě různých výtvarných předmětů. Bude krásný i jako balicí papír na dárky, lze jej naaranžovat do neobvyklých tvarů. Také při karnevalech se bez něj neobejdete. Můžete z něj vytvořit bohaté girlandy s minimálním úsilím a za přijatelnou cenu. Je pevnější a kvalitnější než běžné krepové papíry.
Více...

Nyní ve slevě: perfektní svatební mašličky! (13.07.2014)

Nyní ve slevě: perfektní svatební mašličky!
Bělostné luxusní precizně vyrobené mašličky ze saténové stužky pro dozdobení vaší svatební garderoby! Rozměry 50x60mm. Ideální výrobek ke svatebnímu využití, vhodný i pro další dekorační účely. Skládá se ze dvou 6mm saténových stuh, čistě bílé perleťové perličky a špendlíku. Baleno v plastově průhledné krabičce. Balení obsahuje 100ks mašliček.
Více...
Zobrazit i starší aktuality
Odebírat novinky
O nás

Provozovatel portálu

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Záhumenní 22/453

747 21 Kravaře

koralky@stoklasa.cz

www.stoklasa.cz

 

koralky.stoklasa na Facebookukoralky.stoklasa na Pinterestu

Partneři

Korálki - časopis o korálkování

 

 

 

 

 

Často hledáte

Kalota

Písmena

Obšívaná kulička

Jednoduchá kulička

Velká kulička

 

 

Doporučujeme

E-shop stoklasa.cz je lídrem v oblasti textilní galanterie, korálků, komponentů, svatebních dekorací, módních doplňků, jako jsou šály, šle či šátky,  a bižuterie.

Firma Stoklasa plní svým zákazníkům přání také i prostřednictvím prodejen Stoklasa. Najdete je v Praze, Ostravě, Opavě či Olomouci.

LÁSKA PROCHÁZÍ KUCHYNÍ - UVAŘTE, ZABALTE A VĚNUJTE JEDLÝ DÁREK + JAKO DÁREK SÍŤOVKA

 

Prodejny v Praze už 3x - Holešovice, Skalka a nejnověji Smíchov