Tvoření z papíru, scrapbooking

Návody a postupy na techniku quilling (tvarování papírových proužků), scrapbooking nebo vystřihovánky. Zkrátka vše, co souvisí s papírem a tvořením z papíru. Mimochodem, věděli jste, že papír je moudrý stařešina vynalezený už ve 3. tisíciletí před naším letopočtem? V e-shopu Velkoobchod Stoklasa postupně rozšiřujeme i potřeby pro tuto výtvarnou techniku, například ozdobné nůžky, raznice i papíry a plsť.
Stránka předchozí následující z 1 | Položek 2 | Záznamů
Tea bag folding návod

Tea bag folding návod
10.05.2014

Technika skládání čajových sáčků je výbornou recyklací. Pokud jste ekologičtěji založení, vyzkoušejte dekorace v tomto stylu s námi v jednoduchém postupu.
Quilling video

Quilling video
10.03.2013

Bezvadné video, díky němuž se naučíte, jak tvořit spirálky z papíru a skládat z nich quillingové ornamenty.
Stránka předchozí následující z 1 | Položek 2 | Záznamů

Aktuality

Novinka: ozdobná třáseň v módních sytých barvách! (31.07.2014)

Novinka: ozdobná třáseň v módních sytých barvách!
Přívěsek v podobě střapce s třásněm, který je zasazen vkovovém kaplíku s očkem má široké možnosti využití. Použití: přívěsek může sloužit jako ozdobu na tašky, kabelky, peněženky, klíčenky, opasky nebo oděvy. Vaší fantazii se meze nekladou. Využijte tuto ozdobu při svých vlastnoručně ušitých modelech, nebo si jen vylepšete svůj starší kousek a získejte rázem moderní vzhled!
Více...

Novinka: kovové lůžko zdobené srdce 38x43 mm! (31.07.2014)

Novinka: kovové lůžko zdobené srdce 38x43 mm!
Kovové lůžko ve tvaru srdce má zdobený rámeček připomínající staré časy. Po jeho okrajích se pnou ozdobné listy. Hodí se na vintage nostalgické šperky. Zkuste si do tohoto lůžka zalít křišťálovou pryskyřicí fotografii někoho blízkého a přívěsek zavěsit na řetízek. Lůžko samotné měří na šířku 28 mm, na výšku 30 mm. Jeho hloubka je cca 0,8 mm. Rámeček je široký 4,5 mm, jeho tloušťka je 2,2 mm. Srdce je vhodné pro zalévání křišťálovou pryskyřicí. Celý přívěsek je jednostranný.
Více...

Nádherná zamilovaná organza s glitry v akci kup teď! (31.07.2014)

Nádherná zamilovaná organza s glitry v akci kup teď!
Organza v šíři 15 cm a v návinu 9 m, neobšitá s glitry ve tvaru srdce. Organzu lze použít jako ozdobu na auta svatebčanů, dveří a slavnostní tabule. Díky svému lesku působí na svatební tabuli velice slavnostně a elegantně. Organza je látka, kterou lze různě mačkat a drží tvar, tudíž ji lze také použít k dekoračním účelům, např.jako ozdobu při vázání řezaných květin, květináčů. Dokonale také ozdobí Váš stůl. Neobšitá je tužší než obšitá, proto se musí do tvaru něčím přidržet, přichytit.
Více...

Novinka pro aranžéry: dekorační jeřabiny! (21.07.2014)

Novinka pro aranžéry: dekorační jeřabiny!
Dekorace napodobující plod jeřabiny patří mezi oblíbené materiály, které používají nejen aranžéři. Dekoraci tvoří plastová kulička připevněná na drátek z magnetického kovu. Použití: Je vhodná především na podzimní a dušičkové vazby, na výrobu věnců apod. Velice lehce ji lze napichovat na polystyrenové polotovary a dále zdobit. Rozměry se mohou mírně lišit. Průměr: cca 10 mm. Celková délka: cca 50 mm
Více...

Sada dřevěných korálků nejen pro dětské tvoření ve slevě! (18.07.2014)

Sada dřevěných korálků nejen pro dětské tvoření ve slevě!
Vkusný a šikovný dárek pro všechny malé tvořilky. Korálky jsou umístěny v pevné dřevěné krabičce 90x90 mm, která je rozdělená na 4 oddělení. Vzory dřevěných korálků jsou v náhodných mixech barev, velikostí i vzorů. Každé balení obsahuje nit na navléknutí.
Více...
Zobrazit i starší aktuality
Odebírat novinky
O nás

Provozovatel portálu

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Záhumenní 22/453

747 21 Kravaře

koralky@stoklasa.cz

www.stoklasa.cz

 

koralky.stoklasa na Facebookukoralky.stoklasa na Pinterestu

Partneři

Korálki - časopis o korálkování

 

 

 

 

 

Často hledáte

Kalota

Písmena

Obšívaná kulička

Jednoduchá kulička

Velká kulička

 

 

Doporučujeme

E-shop stoklasa.cz je lídrem v oblasti textilní galanterie, korálků, komponentů, svatebních dekorací, módních doplňků, jako jsou šály, šle či šátky,  a bižuterie.

Firma Stoklasa plní svým zákazníkům přání také i prostřednictvím prodejen Stoklasa. Najdete je v Praze, Ostravě, Opavě či Olomouci.

LÁSKA PROCHÁZÍ KUCHYNÍ - UVAŘTE, ZABALTE A VĚNUJTE JEDLÝ DÁREK + JAKO DÁREK SÍŤOVKA

 

Prodejny v Praze už 3x - Holešovice, Skalka a nejnověji Smíchov