e-shop Stoklasa.cz

Aktuálně 566 návodů zdarma

Aktuality

Bambulka (06.02.2019)

Bambulka
Bambulku můžete díky provázku využít hned několika způsoby. Lze ji připevnit jako ozdobu na batoh, tašku, kabelku nebo klíče. Šňůrku můžete také rozstřihnout, provléknout pleteninou a vytvořit tak klasickou bambulku, která vám ozdobí čepice nebo svetry. Bambulky však oživí také mikiny, ponožky nebo boty.
Více...

bobulky na drátku (16.01.2019)

bobulky na drátku
Bobulky drží na kovovém drátku, který je obalený floristickou páskou. Na jednom drátku je malý trs složený z pestíků, bobulek a kališního lístku.
Více...

Umělý květ růže (10.01.2019)

Umělý květ růže
Romantický květ růže dokonale doplní vaše květinová aranžmá. Svou jemností však také nevšedně ozdobí čelenky, fascinátory nebo věnečky do vlasů.
Více...

Plastové korálky s velkým průvlekem (14.12.2018)

Plastové korálky s velkým průvlekem
Plastové korálky se hodí k výrobě nevšedních náhrdelníků a náramků. Skvěle s nimi ozdobíte plavky, hodí se k navlečení na šňůrky mikin apod. Díky většímu průvleku je můžete navlékat na větší množství šňůrek, které se mezi sebou mohou svazovat a uzlovat, a vytvářet tak jedinečný celek. Jako návlekový materiál jsou vhodné šperkové šňůrky nebo hadí řetízky.
Více...

Dřevěný štítek srdce, cedulka (07.12.2018)

Dřevěný štítek srdce, cedulka
Štítek využijete mnoha způsoby. Můžete jej použít jako jmenovku při balení dárků nebo při tvoření slavnostní tabule na svatbě, narozeninové oslavě či párty. Bude vašim pomocníkem také u techniky scrapbookingu, kde vám pomůže nazdobit přáníčka, rámečky nebo fotoalba. Dřevěné štítky využijete také jako originální cenovky.
Více...
Zobrazit i starší aktuality
Odebírat novinky

Prodejna Opava Ostrožná

Firemní prodejna Opava Ostrožná

V samém srdci malebné Opavy naleznete naši prodejnu, ve které je nejen dostatek bižuterie, korálků a komponetů, galanterie a doplňků, ale tato prodejna je zároveň naší velkoobchodní zónou. Velká část prodejny slouží velkoodběratelům jako přehledná nabídka vzorníků či místo pro online objednávky. V této prodejně naleznete vše pro hobby kreativní techniky týkající se korálkování, drátkování či fimo hmoty, přes veškeré galanterní potřeby až po hotovou bižuterii a módní doplňky. V této prodejně jsme navíc sloučili on-line nakupování se skutečným světem a vybudovali jsme zde náš první velkoobchodní showroom. Víme, jak je mnohdy důležité prohlédnout si některé druhy zboží naživo. Již několik měsíců proto úspěšně funguje naše velkoobchodní zóna, kterou jsme 11. 11. 2013 zřídili v prodejně Stoklasa v Opavě na Ostrožné ulici. Za tu dobu jsme rozšířili nabízený sortiment a posílili profesionální ráz showroomu. Dosud jsme se setkali s velmi kladným ohlasem na tento krok a doufáme, že cestu do našeho showroomu si bude nacházet stále více z vás.

Výhody pro vás:

  • zákazníkům s živnostenským listem nabízíme zcela nový, moderní prodejní prostor naplněný vzorky našich produktů. Připraveny jsou počítače, díky nimž si pohodlně vytvoříte a odešlete objednávku přímo na místě. Objednávku následně zpracujeme v našem centrálním skladu a zdarma odešleme na Vaši adresu.
  • pro objednávky odeslané prostřednictvím showroomu Stoklasa Opava, Ostrožná ulice, neplatíte žádné poštovné, bez ohledu na výši objednávky

  • krajky, prýmky, korálky a tisíce dalších produktů vybíráte reálně, zboží si můžete dle libosti prohlédnout, vyzkoušet a vše, co vás zajímá, konzultovat s našimi odborníky. Ochotně vám poradí v oblasti sortimentu i objednávání. Můžete zde očekávat zcela profesionální přístup.
  • výhody, které odpovídají vaší registraci v e-shopu, zůstávají zachovány (například VIP status)

  • zásilky odesíláme totožným způsobem jako objednávky vytvořené prostřednictvím e-shopu (tedy Českou poštou, přepravní společností, nebo si je můžete vyzvednout v kterékoli prodejně Stoklasa)

Těšíme se na vás ve velkoobchodní zóně prodejny Opava - Ostrožná, v otevírací době po-pá od 9-18 hod, so 9-12 hod.

Návštěvu prodejny Opava - Ostrožná si můžete domluvit na telefonním čísle 734 750 802.

Přihlášeným zákazníkům je k dispozici on-line rezervační systém velkoobchodní zóny. Ten najdete po přihlášení v odkazu "Můj účet" a následně v záložce "Rezervace prodejny".

Stoklasa Opava

Jak galanterii a korálkárnu Opava Ostrožná najít

Prodejna Opava Ostrožná

Adresa

Ostrožná 246/23

Opava

746 01

Kontakty

Tel.: (+420) 734 750 802

skype: stoklasa.ostrozna

email: prodejna.opostrozna@stoklasa.cz

Provozní doba

Pondělí - Pátek 9 - 18 hod

Sobota             9 - 12 hod

 

O nás

Provozovatel portálu

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Záhumenní 22/453

747 21 Kravaře

www.stoklasa.cz

koralky.stoklasa na Facebookukoralky.stoklasa na Pinterestu

Partneři

Korálki - časopis o korálkování

Korálková škola Darí Fejtkové

Blog U Ajky - návody zdarma

Orgonity od Hopley

 

Doporučujeme

E-shop Stoklasa.cz je lídrem v oblasti textilní galanterie, korálků, bižuterních komponentů, svatebních dekorací, bižuterie a módních doplňků, jako jsou šály, šle či šátky.

Firma Stoklasa plní svým zákazníkům přání také prostřednictvím prodejen Stoklasa. Najdete je v Praze, Brně, Ostravě, Opavě, Olomouci a Zlíně.

(c) Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
2006 - 2019
- všechna práva vyhrazena