e-shop Stoklasa.cz

Aktuálně 656 návodů zdarma

Aktuality

Vánoční dekorační metráž / běhoun (25.11.2020)

Vánoční dekorační metráž / běhoun
Dekorační metráž zdobí metalický potisk. Oceníte ji při přípravě vánoční nebo jiné slavnostní tabule. Je vhodná i k výrobě prostírání.
Více...

Bavlněná látka lišky v lese (18.11.2020)

Bavlněná látka lišky v lese
Bavlněnou látku s motivy zvířátek využijete na šití polštářů, povlečení, závěsů, pytlíků, tašek, mantinelů do postýlek i hnízd pro děti.
Více...

Bavlněná krajka / vsadka šíře 12 mm (11.11.2020)

Bavlněná krajka / vsadka šíře 12 mm
Paličkovaná krajka je vhodná na ozdobení lemů ubrusů, deček nebo polštářů. Používá se i na lidové kroje. Doporučujeme ji žehlit přes tkaninu. Balení 50 m je 10x5 m.
Více...

Samolepicí dekorativní plsť / filc 20x30 cm (04.11.2020)

Samolepicí dekorativní plsť / filc 20x30 cm
Samolepicí filc můžete stříhat, lepit, přišívat i vyšívat. Hodí se na ozdobení různých přáníček, k výrobě figurek, zvířátek nebo broží. Můžete jej kombinovat s dalšími výtvarnými materiály - plyšovými drátky, ovčím rounem apod.
Více...

Pletací příze Everyday (29.10.2020)

Pletací příze Everyday
Pletací příze Everyday je měkká a velmi příjemná. Využijete ji na pletení čepic, rukavic, svetrů a šálů apod. Příze má antipillingovou úpravu, která zabraňuje žmolkování.
Více...
Zobrazit i starší aktuality

Prodejna Opava Ostrožná

Firemní prodejna Opava Ostrožná

V samém srdci malebné Opavy naleznete naši prodejnu, ve které je nejen dostatek bižuterie, korálků a komponetů, galanterie a doplňků, ale tato prodejna je zároveň naší velkoobchodní zónou. Velká část prodejny slouží velkoodběratelům jako přehledná nabídka vzorníků či místo pro online objednávky. V této prodejně naleznete vše pro hobby kreativní techniky týkající se korálkování, drátkování či fimo hmoty, přes veškeré galanterní potřeby až po hotovou bižuterii a módní doplňky. V této prodejně jsme navíc sloučili on-line nakupování se skutečným světem a vybudovali jsme zde náš první velkoobchodní showroom. Víme, jak je mnohdy důležité prohlédnout si některé druhy zboží naživo. Již několik měsíců proto úspěšně funguje naše velkoobchodní zóna, kterou jsme 11. 11. 2013 zřídili v prodejně Stoklasa v Opavě na Ostrožné ulici. Za tu dobu jsme rozšířili nabízený sortiment a posílili profesionální ráz showroomu. Dosud jsme se setkali s velmi kladným ohlasem na tento krok a doufáme, že cestu do našeho showroomu si bude nacházet stále více z vás.

Výhody pro vás:

  • zákazníkům s živnostenským listem nabízíme zcela nový, moderní prodejní prostor naplněný vzorky našich produktů. Připraveny jsou počítače, díky nimž si pohodlně vytvoříte a odešlete objednávku přímo na místě. Objednávku následně zpracujeme v našem centrálním skladu a zdarma odešleme na Vaši adresu.
  • pro objednávky odeslané prostřednictvím showroomu Stoklasa Opava, Ostrožná ulice, neplatíte žádné poštovné, bez ohledu na výši objednávky

  • krajky, prýmky, korálky a tisíce dalších produktů vybíráte reálně, zboží si můžete dle libosti prohlédnout, vyzkoušet a vše, co vás zajímá, konzultovat s našimi odborníky. Ochotně vám poradí v oblasti sortimentu i objednávání. Můžete zde očekávat zcela profesionální přístup.
  • výhody, které odpovídají vaší registraci v e-shopu, zůstávají zachovány (například VIP status)

  • zásilky odesíláme totožným způsobem jako objednávky vytvořené prostřednictvím e-shopu (tedy Českou poštou, přepravní společností, nebo si je můžete vyzvednout v kterékoli prodejně Stoklasa)

Těšíme se na vás ve velkoobchodní zóně prodejny Opava - Ostrožná, v otevírací době po-pá od 9-18 hod, so 9-12 hod.

Návštěvu prodejny Opava - Ostrožná si můžete domluvit na telefonním čísle 734 750 802.

Přihlášeným zákazníkům je k dispozici on-line rezervační systém velkoobchodní zóny. Ten najdete po přihlášení v odkazu "Můj účet" a následně v záložce "Rezervace prodejny".

Stoklasa Opava

Jak galanterii a korálkárnu Opava Ostrožná najít

Prodejna Opava Ostrožná

Adresa

Ostrožná 246/23

Opava

746 01

Kontakty

Tel.: (+420) 734 750 802

skype: stoklasa.ostrozna

email: prodejna.opostrozna@stoklasa.cz

Provozní doba

Pondělí - Pátek 9 - 18 hod

Sobota             9 - 12 hod

 

O nás

Provozovatel portálu

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Průmyslová 934/13

747 23 Bolatice

www.stoklasa.cz

koralky.stoklasa na Facebookukoralky.stoklasa na Pinterestu

Doporučujeme

E-shop Stoklasa.cz je lídrem v oblasti textilní galanterie, korálků, bižuterních komponentů, svatebních dekorací, bižuterie a módních doplňků, jako jsou šály, šle či šátky.

Firma Stoklasa plní svým zákazníkům přání také prostřednictvím prodejen Stoklasa. Najdete je v Praze, Brně, Ostravě, Opavě, Olomouci a Zlíně.

(c) Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
2006 - 2020
- všechna práva vyhrazena