e-shop Stoklasa.cz

Aktuálně 656 návodů zdarma

Aktuality

Atlasová hedvábná stuha oboulící šíře 24 mm (20.01.2021)

Atlasová hedvábná stuha oboulící šíře 24 mm
Oboulící atlasová stuha je pevná, má matný lesk. Na dotek je hedvábná. Použití: Stuha je vhodná na šití i dekorování. Můžete s ní zdobit oděvy i doplňky, například tašky, klobouky
Více...

Pletací příze Flowers Moonlight (06.01.2021)

Pletací příze Flowers Moonlight
Toužíte po teplém šátku nebo šálu s barevným přechodem. Tak právě pro vás je připravena příze Flowers Moonlight. Efektně barevná příze pruhuje v širokých barevných přechodech a je doplněna třpytivou lurexovou nitkou.
Více...

Bavlněný licenční úplet Ledové království (22.12.2020)

Bavlněný licenční úplet Ledové království
Bavlněný úplet s populárním motivem Ledového království je velmi příjemný na dotek a nemačká se. Pruží do šířky i do délky. Využijete ho na šití triček, mikin, legín a dětského oblečení.
Více...

Pletací příze Alize Puffy (16.12.2020)

Pletací příze Alize Puffy
Příze Alize Puffy color je měkká, chlupatá žinylková příze s velkými očky. Tvoří nádherné barevné přechody. Na pletení nepotřebujete jehlice ani háček - proplétají se jednotlivá očka. Je vhodná na pletení dek, šálů apod.
Více...

Bavlněný flanel hvězdy (09.12.2020)

Bavlněný flanel hvězdy
Bavlněný flanel s motivy hvězd je hřejivý a měkký na dotek. Můžete z něj ušít domácí oděvy, pyžama, povlečení, polštáře i mantinely do postýlek a hnízda pro děti.
Více...
Zobrazit i starší aktuality

Šití z korálků

Velké množství návodů na korálkování, postupy, jak si zhotovit náhrdelník, náušnice a další bižuterii technikou šití korálků. Pro šití korálků potřebujeme tenkou korálkovou jehlu, nit nebo vlasec a drobné korálky. Mezi nejčastějí korálkové stehy patří peyotový steh, steh rybí kost a další. Ale nemusíme umět výše uvedené stehy, korálky lze šít do kruhových obrazců, velmi populární je šitá kulička a další tvary. Zatím v Česku málo užívaný steh freeform znamená šití korálků zdánlivě chaoticky. Ale pozor, šít freeformem je jedna z nejtěžších technik šití korálků.
Stránka předchozí následující z 4 | Položek 63 | Záznamů
Šité květinky

Šité květinky
03.03.2011

Jednoduchý šitý ornament z ohňovek a rokajlu vč. schématu
Šitá spirála

Šitá spirála
06.02.2011

Návod na další typ šité spirály, tentokrát z kombinace větších voskovaných korálků a rokajlu.
Cellini spirála

Cellini spirála
12.01.2011

Další z nekonečného množství šitých šperků. Slibovali jsme spirálu, na níž je zavěšen kabošon z předchozího návodu.
Obšívaný kabošon

Obšívaný kabošon
09.01.2011

V posledních letech se v celém světě rozšířil zvlášní jev, který doputoval i do Česka. Zejména ženy (všech věkových kategorií) se sklánějí nad titěrnými korálky, které mnohdy nejsou ani vidět, natož aby se daly navléknout, téměř neviditelnou jehlou je navlékají a tvoří úžasné šperky.
Návod na šitý prstýnek

Návod na šitý prstýnek
21.09.2010

Bleskovkaka z pár rokajlových perliček a jedné voskované perle. Jednoduchý šitý prstýnek na pružence.
Návod na velkou kuličku

Návod na velkou kuličku
10.09.2010

Populární pětikorálková kulička, která kombinuje větší korálky a drobný rokajl v pravidelných pětikorálkových skupinách. Kombinujte různé barvy a druhy korálků, kulička bude pokaždé jiná.
Šitá malá kulička

Šitá malá kulička
15.06.2010

První z rodiny šitých kuliček. Začínáme tou nejjednodušší, na niž potřebujete jen 12 korálků, techniku čtyřkorálku a tak pět minut času.
Šitá kytička jednoduchá

Šitá kytička jednoduchá
04.05.2010

Návod na šitou jednoduchou kytičkou, která slouží jako základ složitějším šperkům, především náhrdelníkům. Kytička z lístečků a voskované perly je bývá také často používána jako střed textilní brože, nejčastěji kanzashi.
Šitá spirála

Šitá spirála
19.03.2010

Šitá spirála, kterou můžete zpracovat různými způsoby jako náušnice, výrazný prvek náhrdelníku či náramek. Tento návod není úplně jednoduchý, ale nenechte se odradit, byla by to škoda, výsledek stojí za to.
Stránka předchozí následující z 4 | Položek 63 | Záznamů
O nás

Provozovatel portálu

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Průmyslová 934/13

747 23 Bolatice

www.stoklasa.cz

koralky.stoklasa na Facebookukoralky.stoklasa na Pinterestu

Doporučujeme

E-shop Stoklasa.cz je lídrem v oblasti textilní galanterie, korálků, bižuterních komponentů, svatebních dekorací, bižuterie a módních doplňků, jako jsou šály, šle či šátky.

Firma Stoklasa plní svým zákazníkům přání také prostřednictvím prodejen Stoklasa. Najdete je v Praze, Brně, Ostravě, Opavě, Olomouci a Zlíně.

(c) Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
2006 - 2021
- všechna práva vyhrazena

pletení je vášeň

Tvoření s dětmi

Nové látky

Vyšívání